Студия танца 'Волошка'

Рекомендовать Комментировать Посмотреть карту Посетить сайт

Адрес

ул. Глыбочицкая, 17
Киев

Телефон

(044) 451-68-15<br>(050) 988-68-84

Сайт

tanz.kiev.ua

Фото

Студия танца 'Волошка'

/static/img/clients/photo/1/934.100x100.jpg

Описание

Перший весільний танець молодих - неймовірно романтична та красива традиція. До нього немає ніяких особливих вимог, як відчуваєте, так і танцюєте. Голове, щоб мелодія, яка буде звучати під час танцю, була для Вас не порожніми звуками. Ідеальний варіант, коли у молодих є "їх пісня"...

Кількість годин, яка необхідна для постановки весільного танцю, залежить від початкової підготовки пари, складності композиції та музичного супроводу. У середньому, це від 3 до 8 годин. За час тренувань Ви зможете вивчити усі фігури танцю, запам'ятати послідовність рухів, щоб під час виконання насолоджуватись своїм весільним танцем та не відхилитись від ритму. І все ж ми рекомендуємо визначитись з підготовкою весільного танцю заздалегідь і не відкладати репетиції на останній момент. Нічого страшного, якщо у Вас немає танцювальної підготовки і Ви ніколи не танцювали. Великий досвід у постановках весільних танців та високий професіоналізм хореографів дозволяє навчити танцювати всіх.

Хореограф оцінить Вашу фізичну підготовку і з урахуванням Ваших побажань підбере найбільш підходящий варіант. Можливо, Вам під силу буде станцювати на весіллі рок-н-ролл з акробатичними елементами чи модернізований вальс. А може Ви побажаєте підкорити своїх гостей пристрасним танго чи веселою сальсою. Весільний танець - це відносно новий напрям, але вже дуже популярний. Ви можите освоїти практично будь-який танець, що відповідає Вашому стилю, настрою та бажанню.