Флористичний салон "Квіткова фея"

Рекомендовать Комментировать Посетить сайт

Адрес

вул. Михайлівська, 13 а
Киев

Телефон

(044) 383-53-85<br>(063) 934-83-33

Сайт

kfeya.com
kvitkovafeya.com.ua/

Фото

Флористичний салон "Квіткова фея"

/static/img/clients/photo/11/5693.100x100.jpg

Описание

Захоплення, любов, підтримка, співчуття, повага - так багато речей, про які важливо і потрібно говорити близьким людям, не відкладаючи на потім. Тисячі років поспіль люди дарують один одному квіти, щоб висловити свої почуття. Ці тендітні коштовності природи доречні як знак уваги, як визнання в любові і як витончений подарунок на всі випадки життя.

"Квіткова фея" дарує Вам справжню казку, яка прикрасить важливі дні у Вашому житті кольором і ароматом вишуканих букетів.

Ми пропонуємо повний спектр послуг у сфері флористичного оформлення і декору. Висококласні флористи "Квіткової феї" оформлять будь-яке свято та зроблять його незабутнім. Радість Дня народження, романтичний ореол весілля, Новорічне свято, ювілей, корпоративна вечірка - наші феї створять квіткове диво на будь-який смак.

Наш салон з радістю допоможе Вам висловити свої почуття і порадувати тих, хто вам не байдужий. Наша професія - приносити радість. Тому у нас Ви можете придбати не тільки букети і квіткові композиції, але і все необхідне для створення святкового настрою - чарівні сувеніри, незвичайні предмети декору, витончений посуд, яскраві ялинкові прикраси і рослини в горщиках.

Обраний товар ми доставимо в будь-яку точку Києва, позбавивши Вас від транспортних турбот та зекономивши Ваш дорогоцiний час.

Серед наших клієнтів: "Дипломат Сервіс", Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв,  Iноземнi представництва та посольства, Асоціація платників податків, Центр у справах сім'ї та жінок, видавництво "Едіпресс Україна", журнал Luxury life, банк "Альфа Банк", ресторан "Serebro", готель "Encore"  та багато інших компанiй.

"Квіткова фея" допоможе вам принести радість близьким і висловити свої почуття на найромантичнішій мові в світі - мові квітів.

Подаруй казку!